Відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту “Успішний менеджер”

26 березня на факультеті економічних наук відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту “Успішний менеджер”. Робота пройшла в онлайн-форматі, в  засіданні взяли участь постійні учасники наукового гуртка та викладачі кафедри.

Захід було присвячено цікавій і змістовній темі – «Інформація і її роль в управлінні», упродовж якого презентували свої доповіді здобувачі знань 435 групи – Дургун Хасан, Нерез Олександра, Крапивка Анна (колективна доповідь з презентацією на тему «Класифікація управлінської інформації»);  та студенти 516М групи – Брехунцова Олена та Гуцевич Дар’я (колективна доповідь із презентацією на тему «Вимоги до інформації в управлінні»).

Наступним питанням, що розглядалось, стала підготовка до участі здобувачів у конференціях, які заплановані на квітень 2021 р.

Після активного та зацікавленого обговорювання питань, які висвітлювалися на засіданні гуртка, викладачами кафедри було відмічено роботу учасників на високому рівні та рекомендовано використовувати результати у наступних дослідженнях. По закінченню засідання традиційно керівник гуртка Саваріна І.П. узагальнила роботу та повідомила план наступного засідання.