Відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


26 березня на факультеті економічних наук відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства». Робота пройшла в онлайн-форматі, в  засіданні взяли участь постійні учасники наукового гуртка та викладачі кафедри.

Захід було присвячено цікавій і змістовній темі – «Інформація і її роль в управлінні», упродовж якого презентували свої доповіді здобувачі знань 435 групи – Дургун Хасан, Нерез Олександра, Крапивка Анна (колективна доповідь з презентацією на тему «Класифікація управлінської інформації»);  та студенти 516М групи – Брехунцова Олена та Гуцевич Дар’я (колективна доповідь із презентацією на тему «Вимоги до інформації в управлінні»).

Наступним питанням, що розглядалось, стала підготовка до участі здобувачів у конференціях, які заплановані на квітень 2021 р.

Після активного та зацікавленого обговорювання питань, які висвітлювалися на засіданні гуртка, викладачами кафедри було відмічено роботу учасників на високому рівні та рекомендовано використовувати результати у наступних дослідженнях. По закінченню засідання традиційно керівник гуртка Саваріна І.П. узагальнила роботу та повідомила план наступного засідання.

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …