Відбулися збори трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

23 грудня 2021 року, в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбулися щорічні збори трудового колективу університету. У межах щорічної акції «Від серця до серця» привітати з прийдешніми святами працівників університету завітала команда пластунів-юнаків, які заспівали свою традиційну пісню та передали  вогник добра для щастя та миру в стінах нашої Могилянки.

Збори  розпочала голова профспілкового комітету ЧНУ імені Петра Могили Світлана Верба  з оголошення порядку денного, у якому запланували розглянути чотири нагальних питання, зокрема звіти ректора ЧНУ імені Петра Могили Леоніда Клименка та голови профспілкового комітету Могилянки Світлани Верби, затвердження нового статуту університету та  довибори до складу Вченої Ради. Збори визначились з регламентом виступів та розпочали роботу.

Першим звітував ректор ЧНУ імені Петра Могил Леонід Клименко, запропонувавши до ознайомлення інтерактивний звіт, де у вигляді схем та діаграм познайомив присутніх із загальними висновками роботи університету за поточний рік. Ректор наголосив на позитивній динаміці зростання подання заяв абітурієнтів до навчання в Могилянці на контрактну та заочну форми навчання, порівнюючи з попереднім роком. Також Леонід Клименко зазначив про наміри на ліцензування освітніх програм на 2022 рік, серед яких «Правоохоронна діяльність» та «Стоматологія», адже попит на ці напрямки навчання зростає.

Повний звіт ректора можна переглянути на офіційному сайті університету. Збори затвердили звіт ректора.

Далі звітувала  Світлана Верба, яка представила звіт голови профспілкової організації. У ньому вона зазначала про роботу профспілки протягом року: активну діяльність профспілки щодо останніх нововведень у сфері освіти, про фінансові питання та витрати, про зворотний зв’язок і допомогу організації співробітникам університету.

Наступним питанням для розгляду було затвердження оновленої редакції статуту ЧНУ імені Петра Могили, після того, як до нього були внесені правки.

Збори трудового колективу було завершено одностайним голосуванням щодо довиборів нових членів  до Вченої Ради. Серед них: докторка технічних наук, професорка Ірина Журавська, завідувачка кафедри  фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії Мирослава Оглобіна та Анна Алексєєва, яка призначена на посаду керівниці Навчального відділу ЧНУ імені Петра Могили.