Відбулися підсумкові конференції за результатами проходження практики студентами факультету філології ЧНУ імені Петра Могили

23 березня 2023 року відбулися підсумкові конференції за результатами проходження практики студентами факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Підсумки психолого-педагогічної практики підбили студенти 246С групи спеціальності «Середня освіта».

Із вступним словом виступила керівниця практики, доцентка кафедри української філології та міжкультурної комунікації Тетяна Денищич, яка привітала студентів із важливим етапом у їхньому професійному становленні. Студенти поділилися враженнями про проходження психолого-педагогічної практики в Миколаївському ліцеї №38 імені В.Д. Чайки, а також продемонстрували свої звітові відео презентації.

На підсумкову конференцію педагогічної практики завітали студенти 346С групи, які також проходили її на базі Миколаївського ліцею №38 імені В.Д. Чайки.

На зустріч були запрошені вчителі навчального закладу і студенти інших курсів спеціальності 014 «Середня освіта».

Практиканти розповіли про враження від педагогічної роботи, продемонстрували звіти-презентації про результати навчальної, виховної та позакласної діяльності з української мови.

Крім того, студенти висловили побажання щодо більш ретельного вивчення методики навчання української мови в умовах дистанційного навчання, окреслили коло проблемних питань щодо онлайн-роботи з учнями.

Психолого-педагогічна та педагогічна практики є важливим етапом у становленні майбутнього професіонала. Могилянка зацікавлена в тому, щоб студенти не просто вивчали теорію, а отримували практичні знання та навички, які знадобляться в майбутній професійній діяльності. І ми робимо все можливе, щоб досягти цієї мети!