Відбулися лекції-тренінги «Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку» для студентів факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

Традиційно з 2018 року щорічно у вересні кандидат економічних наук, доцент Наталія Іщенко разом із університетською бібліотекою проводить лекції- тренінги для студентів-економістів 1 курсу «Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку».

У межах цієї дисциплінарної лекції працівники бібліотеки вчать студентів знаходити, аналізувати інформацію та створювати власний контент роботи.

Тренування студентів під час заняття відбувається на класичному бібліотечному каталозі, їм розповідають про пропозиції наукової бібліотеки для пошуку інформації у сфері економіки та про можливості пошуку певних джерел інформації в інтернет-ресурсах (офіційний сайт ЧНУ імені Петра Могили, онлайн платформи Moodle та YouTube) а також знайомлять із репозитаріями (кваліфікаційні роботи студентів Могилянки та наукові й науково-дослідні праці викладачів університету).

Окрема частина тренінга – самостійний пошук інформації з використанням класичного каталогу бібліотеки (як і де шукати, яким чином обробити та устаткувати). Кінцевий етап роботи – написання есе за статтею з наукового видання та презентувати його одногрупникам.

Бібліотека, як осередок академічної доброчесності, викладає нашим першокурсникам онлайн курс (посилання на платформі Moodle), у результаті чого останні підписують Кодекс честі першокурсника, тобто кожен студент зобов’язується нести відповідальність за порушення ним правил академічної доброчесності. Таку традицію започаткували минулого року.

Переглянути онлайн курс «Академічна доброчесність» можна переглянути за посиланням