Відбулись урочисті збори з нагоди святкування 25-річчя ЧНУ імені Петра Могили

1 липня 2021 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбулись урочисті збори трудового колективу з нагоди святкування 25-річчя університету.

Захід відкрили гімном Могилянки, який виконали студенти університету.

З вітальним словом виступив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко. Він розповів про становлення вишу, здобутки та досягненнях миколаївської Могилянки за 25 років та подякував усім науковцям за їхню кропітку роботу.

Для привітання колективу ЧНУ імені Петра Могили зі святом до університету завітали багато поважних гостей.

Так, з вітальними словами зі сцени виступили: Микола Петрович Круглов, народний депутат України 7 скликання, почесний громадянин Миколаєва, голова Миколаївської обласної державної адміністрації у 2010-2014 роках; Олександр Якович Бердніков, перший міський голова міста Миколаєва;

В’ячеслав Сергійович Шебанін, ректор Миколаївського національного аграрного університету; Ганна Володимирівна Замазєєва, голова  Миколаївської обласної ради;

Олександр Олександрович Трайтлі, заступник голови облдержадміністрації з соціальних, гуманітарних питань, надання адміністративних послуг та розвитку громадянського суспільства; Олександр Дмитрович Береза, голова Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради; Алла Борисівна Веліховська, керівник департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації; Ганна Володимирівна Личко керівник управління освіти Миколаївської міської ради  та інші.

Окрім вітальних слів, близько 200 співробітників ЧНУ імені Петра Могили отримали різноманітні нагороди від: Міністерства освіти України, керівництва області та міста, голови обласної ради, голови адміністрації  центрального району, департаменту освіти Миколаївської ОДА, управління освіти Миколаївської міської ради, ректора ЧНУ імені Петра Могили.

До урочистих зборів культурно-мистецький центр ЧНУ імені Петра Могили підготував святкові виступи: танцювальні та вокальні. Також  були  запрошені танцювальні колективи та вокалісти міста.

За 25 років університет пройшов чималий шлях від філії до Чорноморського національного університету імені Петра Могили, відкрив не одну спеціальність та випустив у життя тисячі студентів, які отримали гідну освіту та вийшли зі стін університету з новими знаннями.

Ці чверть століття до розвитку університету та його високих результатів доклали зусилля наші науковці та викладачі.  Ми щиро вітаємо в цей урочистий день усіх працівників вишу і дякуємо за вашу роботу, наполегливість та відданість!