Відбулася зустріч-знайомство Наукового студентського товариства факультету філології

26 жовтня 2023 року в онлайн-форматі відбулася зустріч-знайомство Наукового студентського товариства факультету філології.

До спільної зустрічі доєдналися викладачі та здобувачі вищої освіти факультету філології.

Організатором заходу була Галина Косарєва, голова Наукового студентського товариства від викладачів, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української філології та міжкультурної комунікації.

Перед колегами виступила також Дарія Коновалова, в.о. голови Наукового студентського товариства. Вона зазначила про результати опитування щодо актуальності товариства, його функціонування та галузей науки, які б хотіли досліджувати студенти.

Одна з учасників заходу, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української філології та міжкультурної комунікації Людмила Островська, поділилася враженнями щодо того, наскільки багато студентської спільноти поєднало наукове товариство.

Катерина Дорошенко, студентка-філологиня четвертого курсу, розповіла про свій досвід у науковій сфері: на рахунку в Катерини чимала кількість публікацій у наукових журналах та публічних виступів у наукових конференціях.

Важливим етапом зборів були вибори голови Наукового студентського товариства, якою стала Дарія Коновалова, студентка третього курсу факультету філології.