Відбулася зустріч з німецькою делегацією

16 березня у приміщенні вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася робоча зустріч представників університету з німецької делегацією.

Зустріч було присвячено обговоренню щодо розробки концепції створення соціальної реклами. Фелікс та Євгенія Крігсхайм виступили ініціаторaми проекту на Півдні України у зв’язку з низькою явкою на вибори. Проект спрямовано на створення відеороликів під гаслом «Прийди на вибори» з метою заохочення майбутніх виборців.

Після відбору 6 відеороликів-переможців їх будуть транслювати на національних каналах та в соціальних мережах.

У обговоренні майбутнього проекту взяли участь викладачі Інституту філології, факультету політичних наук та факультету соціології.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77