Відбулася зустріч з німецькою делегацією

16 березня у приміщенні вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася робоча зустріч представників університету з німецької делегацією.

Зустріч було присвячено обговоренню щодо розробки концепції створення соціальної реклами. Фелікс та Євгенія Крігсхайм виступили ініціаторaми проекту на Півдні України у зв’язку з низькою явкою на вибори. Проект спрямовано на створення відеороликів під гаслом «Прийди на вибори» з метою заохочення майбутніх виборців.

Після відбору 6 відеороликів-переможців їх будуть транслювати на національних каналах та в соціальних мережах.

У обговоренні майбутнього проекту взяли участь викладачі Інституту філології, факультету політичних наук та факультету соціології.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).