Відбулася зустріч з німецькою делегацією

16 березня у приміщенні вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася робоча зустріч представників університету з німецької делегацією.

Зустріч було присвячено обговоренню щодо розробки концепції створення соціальної реклами. Фелікс та Євгенія Крігсхайм виступили ініціаторaми проекту на Півдні України у зв’язку з низькою явкою на вибори. Проект спрямовано на створення відеороликів під гаслом «Прийди на вибори» з метою заохочення майбутніх виборців.

Після відбору 6 відеороликів-переможців їх будуть транслювати на національних каналах та в соціальних мережах.

У обговоренні майбутнього проекту взяли участь викладачі Інституту філології, факультету політичних наук та факультету соціології.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.