Відбулася зустріч керівництва факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили з представниками ІТ компаній м. Миколаєва

10 лютого 2022 року відбулася зустріч керівництва факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили  з представниками ІТ компаній м. Миколаєва: Шамілем Малачієвим, Олександром Квасовим (#FluidWebSolutions), Сергієм Клюсом (#DataOX) та Світланою Бірзул (#Ukrtech.info  http://ukrtech.info/).

Під час зустрічі було обговорено основні сучасні технології, які використовуються в компаніях.  Представники компаній надали свої рекомендації по змістовному наповненню освітніх програм та навчальних планів спеціальностей факультету комп’ютерних наук, які будуть враховані при черговому перегляді навесні 2022 року.

Зокрема обговорено зміни до освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» (магістерського рівня вищої освіти), яка була започаткована в університеті у 2021 році.

Також було обговорено перспективи подальшого співробітництва між факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили та ІТ компаніями.