Відбулася відкрита онлайн-лекція для слухачів курсу «Історичні та правові засади інтеграційних процесів в ЄС»

10 лютого відбулася відкрита онлайн-лекція професора кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліани Палагнюк про основні етапи європейської інтеграції та єдиний економічний союз. Відкрита лекція проводилася для слухачів курсу «Історичні та правові засади інтеграційних процесів в ЄС», який викладається в рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів».

Онлайн-лекція складалася з трьох основних частин. Перша – Європа після Другої світової війни (1945-1954 роки), друга – період об’єднання і створення спільного ринку (1955-1989 роки), і остання – подальше об’єднання та єдиний валютний союз (1990 по теперішній час).

Після лекції студенти мали можливість поставити питання та пройти тестові завдання з мультимедійного підручника «Управління ЄС та політика європейської інтеграції».