Відбулася урочиста ювілейна посвята в студенти ЧНУ імені Петра Могили 2021 року

31 серпня на Соборній площі Могилянка вітала першокурсників 2021 року – відбулася ювілейна урочиста посвята студентів, присвячена 25-річчю нашого університету, яке відзначалося 3 липня.

Захід проходив у два етапи: Profi-простір та святкова частина.

У межах Profi-простору було представлено наукові та технічні доробки студентів та викладачів кожного факультету, усі охочі мали можливість спробувати себе студентами різних спеціальностей, зокрема журналістики, геодезії, фізичної культури та спорту й ін. Свою роботу також проводили навчальний відділ та приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили.

Святкова частина розпочалася з вітального слова ректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леоніда Клименка та першого проректора університету Наталії Іщенко.

Також до привітань долучилися голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич та директор Департаменту освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації Алла Веліховська, народний депутат Олександр Пасічний.

Викладачі та науковці ЧНУ імені Петра Могили були нагороджені орденами «Незалежна Україна» за бездоганну працю та особисті заслуги з забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти і науки, значні успіхи в науковій та науково-педагогічній діяльності, підготовці кадрів найвищої кваліфікації та з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України.

Директором Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Ганною Норд було представлено Асоціацію випускників ЧНУ імені Петра Могили всіх років, які прийшли привітати першокурсників із початком університетського життя.

Традиційно цьогорічним першокурсникам було вручено символічний студентський квиток, після чого вони урочисто дали клятву студента та виконали гімн Могилянки.

Свято завершилося концертом за участі вокальних колективів та танцювальних ансамблів, а також спортсменів, зокрема Молодіжного центру «Insрire», Шкіл танцю «Пасадена» та «Yes I Can», Зразкових ансамблів танцю «Юнги» та «Пірует», Студії сучасного танцю «Deep Fors», майстрів спорту зі спортивної акробатики та з художньої гімнастики, учасників спортивної школи з аерокікбоксингу, студенток ЧНУ імені Петра Могили, які навчаються у вокальній студії Культурно-мистецького центру Могилянки, студії естрадного вокалу «Престиж», кавер-бенду «Bad Sisters».