Відбулася психологічна гра «Дорогами дитинства»


Центр соціально – психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили організував  проведення чергової  психологічної  гри  «Дорогами дитинства», яка відбулась  3 квітня. Цикл психологічних ігор для студентів та викладачів Центр  розпочав, ще з вересня минулого року.

«Сьогодні ми поговоримо про сімейний сценарій, установки які є в свідомості ще з дитинства. Які керують інколи нашим життям сьогодні, хоч і були закладені давно. Наприклад, «Якщо всі стрибатимуть з даху, то і ти стрибатимеш?» – запитує  викладач центру Анна Деркач.

Цього разу заняття булло комбінованим: окрім психологічної гри, провели кіно-тренінг. Захід розпочався з перегляду відеоролику «Бумеранг», який мав активізувати учасників до  подальшої гри.  «Дорогами дитинства, або що нам говорили», ця гра, дозволила зрозуміти наслідки звичайних фраз, що батьки часто говорили учасникам в дитинстві.

Безпосередньо сама гра була роботою з ігровим, та декількома видами метафоричних асоціативних карток (МАК). Базовим набором МАК стали ізраїльські картки «Правда, що тобі говорили».

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили планує проводити подібні ігри до кінця семестру. У планах викладачів організувати особливу психологічну гру перед початком сесії, коли у студентів велике психологічне навантаження.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут