Відбулася психологічна гра «Дорогами дитинства»


Центр соціально – психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили організував  проведення чергової  психологічної  гри  «Дорогами дитинства», яка відбулась  3 квітня. Цикл психологічних ігор для студентів та викладачів Центр  розпочав, ще з вересня минулого року.

«Сьогодні ми поговоримо про сімейний сценарій, установки які є в свідомості ще з дитинства. Які керують інколи нашим життям сьогодні, хоч і були закладені давно. Наприклад, «Якщо всі стрибатимуть з даху, то і ти стрибатимеш?» – запитує  викладач центру Анна Деркач.

Цього разу заняття булло комбінованим: окрім психологічної гри, провели кіно-тренінг. Захід розпочався з перегляду відеоролику «Бумеранг», який мав активізувати учасників до  подальшої гри.  «Дорогами дитинства, або що нам говорили», ця гра, дозволила зрозуміти наслідки звичайних фраз, що батьки часто говорили учасникам в дитинстві.

Безпосередньо сама гра була роботою з ігровим, та декількома видами метафоричних асоціативних карток (МАК). Базовим набором МАК стали ізраїльські картки «Правда, що тобі говорили».

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили планує проводити подібні ігри до кінця семестру. У планах викладачів організувати особливу психологічну гру перед початком сесії, коли у студентів велике психологічне навантаження.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету