Відбулася презентація наукової монографії Галини Лозко «Орден Бога Сонця: історія і метафізика»

4 грудня в Миколаївській обласній бібліотеці відбулася презентація наукової монографії Галини Лозко «Орден Бога Сонця: історія і метафізика», що вийшла у видавництві «Мандрівець» у 2018 році. Галина Лозко є етнологом-релігієзнавцем, доктором філософських наук, професором, завідувачем кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти, членом Національної Спілки письменників України.

Дослідження присвячене 110-річчю від дня народження українського етнофілософа, професора В. Шаяна та 75-річчю заснування ним Ордену Бога Сонця.
Під час презентації авторка поділилася своїми науковими відкриттями та розповіла про роботу над дослідженням. Завідувач та професор кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр надав рецензію на монографію.

Окрасою заходу став виступ композитора, члена Національної спілки журналістів України В. Шапошникова.  Такожо присутні мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Г.С. Лозко: філософ, релігієзнавець, етнолог», підготовленою співробітниками відділу, де були представлені видання з фонду обласної бібліотеки, а також з приватної колекції авторки.