Відбулася презентація можливостей програми «Федерація «Обміни Франція – Україна»

Навчання в ЧНУ імені Петра Могил – не лише лекції та практичні заняття в аудиторіях, а й можливість прикладної діяльності, закордонного онлайн та офлайн навчання, стажування в різних країнах.

Одну з таких можливостей пропонує програма «Федерація «Обміни Франція – Україна» (FEFU), зокрема організацію літніх шкіл стажування в Миколаєві, відправлення наших студентів на французькі підприємства.

Координатори програми – Аліна Мозолевська, кандидат філологічних наук, доцент (б.в.з.) кафедри романо-германської філології та перекладу з німецької мови, та Оксана Кириленко, викладач кафедри романо-германської філології та перекладу з німецької мови.

Що передбачає програма?

• 3-місячне літнє стажування студентів;
  • учасники – студенти різних спеціальностей, що знають французьку мову (мінімальний рівень – А1);
  • лінгвістичні стажування для студентів-філологів, які вивчають французьку мову;
  • робота в різних регіонах країни;
  • проживання у французьких сім’ях, що забезпечує постійний розвиток комунікативних навичок;
  • професійні стажування (готельний, ресторанний, туристичний бізнес, ремісництво, мистецтво, соціальна та державна служба);
  • професійні стажування для філологів у сфері економіки, комп’ютерної інженерії, аграрного, архітектурного, будівельного бізнесу.

Як узяти участь?

• Важлива вимога програми: рівень французької мови A2 та власна мотивація;
  • проходження тестування та співбесіди (відповідною мовою) з представниками FEFU (жовтень – листопад);
  • заповнення анкети стажера;
  • стажування у Францїї (травень – серпень).

Якщо студент є достатньо вмотивованим, але не вистачає знань французької мови, то можна пройти повторну співбесіду в січні-лютому.

Напрям стажування підбирається після співбесіди з представниками FEFU відповідно до рівня володіння мовою та побажань учасника програми.

Умови програми:

• проживання та харчування забезпечуються компаніями-партнерами програми;
  • наявність стипендії в розмірі 600 євро щомісяця (якщо стажування перевищує термін у 2 місяці);
  • неповний робочий день і чітко визначений перелік службових обов’язків.

Що отримує стажер після сплати внеску розміром 600-650 євро?

За кошти FEFU:

• проїзд Київ – місце стажування – Київ;
  • пошук місця стажування та оформлення документів;
  • оформлення страхування;
  • проживання та харчування у французькій сім’ї.

Контактна інформація:

11 корпус, кімната 11-109