Відбулася онлайнова зустріч з представниками загальноосвітніх шкіл Миколаївської області

15 грудня 2021 року за ініціативи Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню відбулася традиційна онлайнова зустріч з представниками загальноосвітніх шкіл Миколаївської області. Цього разу до участі доєдналися Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Грейгівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воскресенківської сільської ради; Котляревський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради; Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради; Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Пересадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Метою зустрічі є профорієнтаційна діяльність Могилянки та налаштування учнів на позитивну та дружню подальшу співпрацю.

Анна Алексєва, Відповідальна секретарка приймальної комісії та Олена Каплій, кандидатка юридичних наук, в.о. доцента (б.в.з.) кафедри конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили виступили з доповідями щодо умов вступу на 2022 рік для майбутніх абітурієнтів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Анна Алексеева представила нові умови та етапи вступу на 2022 рік (можливість використання сертифікатів ЗНО за останні 4 роки; переліком обов’язкових предметів для іспитів (українська мова, математика, історія України \ іноземна мова та один із навчальних предметів за бажанням) та новий перелік сертифікатів ЗНО-2022 для окремих спеціальностей (для спеціальностей  Медицина, Охорона здоров’я та Міжнародні відносини), а також презентувала нові спеціальності в ЧНУ імені Петра Могили, зокрема 014.11 Фізична культура і спорт (Фізична культура); 017 Кіберспорт; 091 Біологія; 265 Національна безпека.

Учні із цікавістю слухали спікерів та отримали багато вичерпних та ґрунтовних відповідей, які полегшать їх майбутній вибір щодо вступу.