Відбулася онлайнова зустріч нових студентів Факультету економічних наук із деканом, завідувачами кафедр та кураторами груп

Вітаємо в лавах студентів факультету економічних наук імені Петра Могили нових здобувачів вищої освіти!

Частина з вас вперше приєдналася до університетської спільноти та лише починає шлях свого професійного розвитку. Бажаємо енергії та натхнення, сили волі та терпіння в опанування фундаментальних основ економічних наук!

Студенти, які приєдналися на другий та третій рік навчання вже розуміють цінність самоосвіти. Зичимо успішно долучитися до нових колективів та отримати максимальну підтримку колег та викладачів!

Студенти магістратури – уже майже сформовані професіонали своєї справи – раді бачити вас знову в наших віртуальних стінах і бажаємо наполегливості в підкоренні цієї вершини, вдалого написання та захисту кваліфікаційних робіт та отримання бажаної роботи!

Колектив факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили бажає вам бути допитливими шукачами, старанними дослідниками нових знань, і відповідальними членами студентської спільноти!

Основну інформацію про навчальний процес, рейтингову систему, стипендію, сесію, навчальну платформу Moodle та багато іншого шукайте в нашій відео-презентації.