Відбулася онлайн-зустріч щодо програми подвійних дипломів для студентів-магістрів спеціальності 032 «Історія та археологія»

16 травня 2023 року  відбулася онлайн-зустріч робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Поморської Академії в Слупську (Польща). Зустріч була присвячена питанням реалізації програми подвійних дипломів (2Д) для студентів-магістрів спеціальності 032 «Історія та археологія».

Програма подвійних дипломів дає можливість за два роки навчання отримати два дипломи:  магістра зі спеціальності 032 «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили та магістра зі спеціальності «Public history» Поморської Академії.

До зустрічі доєдналися представники ЧНУ імені Петра Могили: перший проректор, професор Юрій Котляр, завідувачка кафедри історії, професорка Ірина Міронова, координаторки програми в ЧНУ Інна Підберезних та Аліна Іовчева. Від Поморської Академії на зустрічі були присутні: професор історії, габілітований доктор Роман Дрозд, директор інституту історії, професор, габілітований доктор Войцех Скора, заступник директора інституту історії з наукової роботи, габілітований доктор Юзеф Шиманський, заступник директора інституту історії з навчально-виховної роботи та роботи зі студентами, доктор Каcпер Пенцарскі.

До зустрічі також долучилися здобувачі освіти четвертого курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили, які цього року планують вступати на магістерську програму та брати участь в програмі 2Д.