Відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України”

5 червня у приміщенні Вченої ради ЧНУ ім.. Петра Могили відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України”.

Конференція проходила в рамках роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2019: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» та в межах гранту Міністерства освіти та науки України з наукової роботи молодих учених.

На початку конференції всіх учасників привітав проректор з наукової роботи, професор В. П. Беглиця, директор Інституту державного управління, професор В. М. Ємельянов та завідувачка Кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили, керівник гранту, професор Ю. В. Палагнюк.

Учасники конференції обговорили соціально-педагогічні особливості формування громадянської активності молода та політичну активність молоді як чинник соціальної безпеки України.

За результатами конференції прийнято резолюцію з практичними директивами та механізмами залучення активної молоді до розвитку громадянського суспільства.

У конференції взяли участь молоді вчені з Польщі, Ізраїлю та України.