Відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, присвячена 25-річчю ЧНУ імені Петра Могили

10 червня 2021 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених на тему: «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України», присвячена 25-річчю ЧНУ імені Петра Могили. Науковий форум організувала кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління.

Відкрив конференцію директор Інституту державного управління, доктор наук з державного управління, професор Володимир Ємельянов, який  побажав молодим дослідникам плідної роботи, розвитку власних професійних здібностей і зростання в науковій діяльності.

З вітальним словом до учасників наукового зібрання звернувся Голова Агенції місцевого розвитку «Громада можливостей» Максим Корнієнко, який наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства в Україні.

Також Максим Вікторович поділився досвідом активної роботи Радсадівської ОТГ, яка вже реалізувала багато проєктів: відновлення причалу в Новобогданівці, запуск річкового трамвайчика «Миколаїв – Новобогданівка», створення рекреаційно-туристичний маршрут Радсад-Велоскіф та старт соціального підприємництва, 50% отриманого прибутку якого буде йти на розв’язання питань соціального характеру. Наприкінці виступу Максим Вікторович подарував всім учасникам солодкі подарунки.

Після цього учасники заходу перейшли до наукових дискусій. Молоді вчені  презентували колегам свої доповіді на важливі й актуальні тематики.

За підсумками проведення наукового зібрання видано збірник тез учасників Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 25-річчю університету.