Відбулася чергова зустріч кураторів-дорадників та викладачів ЧНУ імені Петра Могили


У ЧНУ імені Петра Могили діють зустрічі для кураторів-дорадників та викладачів університету. Цього разу зустрічі пройшли в онлайн-форматі 12 та 17 листопада 2020 року. Тема зустрічі –”Профілактика ризикованої поведінки серед студентів”.

На зустрічі були розглянуті питання мотивів, проявів та засобів запобігання депресивним станам, суїцидальній поведінці. Особливу увагу приділили тому, як викладачі можуть підтримувати студентів в умовах дистанційної освіти та будувати канали неформальної комунікації “на дистанції” онлайн. Зустріч була організована у співпраці  Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки університету та кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили.

Бережіть та піклуйтеся про себе – власний приклад теж є можливістю допомогти тим, хто на нас дивиться!

Усі, хто не зміг бути присутнім, можуть знайти матеріали в групі фейсбук  Куратори-дорадники ЧНУ ім. Петра Могили.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …