Відбулася чергова зустріч кураторів-дорадників та викладачів ЧНУ імені Петра Могили

У ЧНУ імені Петра Могили діють зустрічі для кураторів-дорадників та викладачів університету. Цього разу зустрічі пройшли в онлайн-форматі 12 та 17 листопада 2020 року. Тема зустрічі –”Профілактика ризикованої поведінки серед студентів”.

На зустрічі були розглянуті питання мотивів, проявів та засобів запобігання депресивним станам, суїцидальній поведінці. Особливу увагу приділили тому, як викладачі можуть підтримувати студентів в умовах дистанційної освіти та будувати канали неформальної комунікації “на дистанції” онлайн. Зустріч була організована у співпраці  Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки університету та кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили.

Бережіть та піклуйтеся про себе – власний приклад теж є можливістю допомогти тим, хто на нас дивиться!

Усі, хто не зміг бути присутнім, можуть знайти матеріали в групі фейсбук  Куратори-дорадники ЧНУ ім. Петра Могили.