Відбулась зустріч з випускниками спеціальності «Менеджмент» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили для перегляду освітньої програми «Менеджмент»

Процес оновлення освітніх програм спеціальності 073 Менеджмент набуває цінності та націленості на практичні результати під час обговорення з основними стейкхолдерами: студентами, випускниками  та роботодавцями. Відповідно, кафедрою Менеджменту як черговий етап перегляду освітньо-професійної програми Менеджмент другого (магістерського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» було проведено онлайн-зустріч з випускниками для фідбеку і пропозицій з урахуванням вже набутого досвіду професійного становлення.

фото 1.jpg

Випускники охоче відгукнулися на запрошення кафедри, поділилися враженнями про те, що з їх магістерської програми сприяло працевлаштуванню, а які навички варто посилити. В цілому, компетентності випускників дали їм можливість гідно конкурувати на ринку праці та обійняти посади менеджерів підприємств, установ, організацій, як у Миколаєві, так і інших містах країни.

фото 2.jpg

фото 3.jpg

Магістри Менеджменту звернули увагу на інтерес і корисність гостьових лекцій з представниками бізнесу і топменеджменту. Це допомогло їм визначитися з професійними інтересами та швидше адаптуватися до нових вимог під час працевлаштування. Відповідно, цю традицію слід розвивати й надалі. Так само, як і раніше започатковане використання у фахових дисциплінах реальних кейсів і ситуацій з різних сфер бізнесу, де є успішні практики менеджменту в сучасних умовах.

фото 4.jpg

Серед основних пропозицій окремо відзначили потребу розширити обсяг дисциплін, які сприяють формуванню навичок психологічної адаптації до нового колективу та вирішення конфліктів.

фото 5.jpg

Таким чином, було обговорено проєкт освітньо-професійної програми «Менеджмент» та навчального плану вступників 2021-2022 н.р. Викладачі кафедри радіють успіхам своїх випускників і висловлюють вдячність за надані пропозиції.