Відбулась зустріч з випускниками спеціальності «Менеджмент» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили для перегляду освітньої програми «Менеджмент»


Процес оновлення освітніх програм спеціальності 073 Менеджмент набуває цінності та націленості на практичні результати під час обговорення з основними стейкхолдерами: студентами, випускниками  та роботодавцями. Відповідно, кафедрою Менеджменту як черговий етап перегляду освітньо-професійної програми Менеджмент другого (магістерського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» було проведено онлайн-зустріч з випускниками для фідбеку і пропозицій з урахуванням вже набутого досвіду професійного становлення.

фото 1.jpg

 

Випускники охоче відгукнулися на запрошення кафедри, поділилися враженнями про те, що з їх магістерської програми сприяло працевлаштуванню, а які навички варто посилити. В цілому, компетентності випускників дали їм можливість гідно конкурувати на ринку праці та обійняти посади менеджерів підприємств, установ, організацій, як у Миколаєві, так і інших містах країни.

фото 2.jpg

фото 3.jpg

 

Магістри Менеджменту звернули увагу на інтерес і корисність гостьових лекцій з представниками бізнесу і топменеджменту. Це допомогло їм визначитися з професійними інтересами та швидше адаптуватися до нових вимог під час працевлаштування. Відповідно, цю традицію слід розвивати й надалі. Так само, як і раніше започатковане використання у фахових дисциплінах реальних кейсів і ситуацій з різних сфер бізнесу, де є успішні практики менеджменту в сучасних умовах.

фото 4.jpg

 

Серед основних пропозицій окремо відзначили потребу розширити обсяг дисциплін, які сприяють формуванню навичок психологічної адаптації до нового колективу та вирішення конфліктів.

фото 5.jpg

 

Таким чином, було обговорено проєкт освітньо-професійної програми «Менеджмент» та навчального плану вступників 2021-2022 н.р. Викладачі кафедри радіють успіхам своїх випускників і висловлюють вдячність за надані пропозиції.

Події та оголошення


червня
7
Запрошуємо школярів до літньої школи лідерства

7-18 червня у ЧНУ імені Петра Могили для школярів 11-13 років буде проводитись Літня Школа Лідерства. У ігровій та інтерактивних формах будуть проводитись заняття з лідерства, комунікації, тайм-менеджменту, основ створення власної справи та підприємництва. Познайомитись з більш детальною інформацією щодо Літньої Школи Лідерства можна …

травня
11
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)

З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії …

липня
5
Запрошуємо студентів до участі у VII конкурсі соціального проєкту “Scholarship в Україні”

Чим привабливий проєкт для молоді “Scholarship в Україні” надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш – проєкт не дозволить своїм учасникам …