Відбулась зустріч з представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі

11 березня  2021 року в читальній залі  ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація щодо навчання на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

фото 1.JPG

Представник університету розповів  про переваги та особливості вступу на військову кафедру. По завершенню   навчання в закладі, студенти  отримають  військово-облікову спеціальність та звання  «молодший лейтенант запасу». Надалі, це надасть можливість проходити військову службу у всіх військових формуваннях України, а також в правоохоронних органах, СБУ та  військовій прокуратурі на офіцерських посадах.

фото 2.jpeg

Ще однією з переваг навчання на військовій кафедрі є те, що ті хто закінчують підготовку та отримують  офіцерське звання, призову на строкову військову службу не підлягають.

фото 3.JPG

Наразі в Миколаєві студентів навчають за двома спеціальностями. Перша, це «штабна авіаційна» (офіцери штабу), на цю спеціальність приймають студентів з гуманітарною цивільною освітою. В їх обов’язки будуть входити керівництво роботою підрозділів авіації з питань забезпечення та організації. Друга спеціальність –  «бойове управління польотами авіації з наземних пунктів управління, які мають системи наведення» (офіцери бойового управління). Саме студенти зі спеціальностей технічного спрямування зможуть стати офіцерами бойового управління, в їх обов’язки буде входити керування польотами літаків з землі.

Навчання здійснюється: щосуботи з вересня до травня;  військові практичні заняття або збори в липні. На навчання на військовій кафедрі  можуть вступати громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (студенти всіх форм навчання з 3 по 5 (6) курси, випускники ЗВО тощо).Орієнтовна вартість навчання 18 000 грн за два роки навчання.

Для вступу на навчання потрібно:

1. Подати заяву на ім’я декана факультету цивільного ЗВО, до якої додати копії:
    • паспорта громадянина України (на лицьовому боці аркуша – сторінки 1-2; на зворотному боці – прописка);
    • картки фізичної особи-платника податків;
    • приписного свідоцтва (для юнаків).
  1. Після 1 березня 2021 року отримати на факультеті  перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу офіцерів запасу ХНУПС направлення на проходження військово-лікарської комісії. Довідку про результати проходження подати до відбіркової комісії ХНУПС до 31 травня 2021 року.
  2. Пройти в ХНУПС імені Івана Кожедуба конкурсний відбір, який включає випробування: допризовна підготовка; професійно-психологічний відбір; фізична підготовка.
  3. Укласти контракт про військову підготовку на факультеті  перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу офіцерів запасу ХНУПС.

За додатковою інформацією звертайтесь:

• м. Миколаїв, вул. Леваневців, 25 (зупинка громадського транспорту 2 КПП), військова частина А2488);
  • телефон для довідок: +38 (073) 032-95-02; (Viber) +38 (050) 902-30-30;