Відбулась зустріч з польським актором лялькового театру з Гданську Мартіном Мажец


29 березня 2019 року в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч з польським актором лялькового театру з Гданську Мартіном Мажец (театр «Барнабі»).

Організаторами зустрічі виступили Олена Антонова, керівник літературно-драматургічної частини Миколаївського академічного обласного театру ляльок, та Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили.

«У 2016 році директор театру з Білорусії та нашого театру започаткували міжнародну творчу акцію «Театри світу – дітям». У рамках цієї акції до Миколаєва приїжджав театр з Білорусії з виставою, а ми були в Литві, Білорусії, Молдові. Цього року з нагоди Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, ми  вирішили на базі нашого театру зустріти різні колективи в рамках цієї творчої акції. Так, колектив театру з Гданську погодився приїхати в Миколаїв з виставою, а також познайомити студентську молодь зі своєю творчістю та поговорити про ляльковий театр і не тільки. Особливо акторів зацікавило те, що студенти Могилянки вивчають польську, адже вони проводитимуть зустріч польською», – пояснила Олена Антонова.

Мартін Мажец на зустрічі розповів про діяльність театру «Барнабі», а також продемонстрував ляльки. А 30 березня на сцені Миколаївського академічного обласного театру ляльок Мартін Мажец проведе спектакль «Рицар без коня».

На зустрічі студенти мали можливість поставити питання актору, а т разом виконували вправи з ораторського мистецтва. У кінці зустрічі для гостя провели екскурсію університетом.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …