Відбулась зустріч з польським актором лялькового театру з Гданську Мартіном Мажец


29 березня 2019 року в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч з польським актором лялькового театру з Гданську Мартіном Мажец (театр «Барнабі»).

Організаторами зустрічі виступили Олена Антонова, керівник літературно-драматургічної частини Миколаївського академічного обласного театру ляльок, та Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили.

«У 2016 році директор театру з Білорусії та нашого театру започаткували міжнародну творчу акцію «Театри світу – дітям». У рамках цієї акції до Миколаєва приїжджав театр з Білорусії з виставою, а ми були в Литві, Білорусії, Молдові. Цього року з нагоди Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, ми  вирішили на базі нашого театру зустріти різні колективи в рамках цієї творчої акції. Так, колектив театру з Гданську погодився приїхати в Миколаїв з виставою, а також познайомити студентську молодь зі своєю творчістю та поговорити про ляльковий театр і не тільки. Особливо акторів зацікавило те, що студенти Могилянки вивчають польську, адже вони проводитимуть зустріч польською», – пояснила Олена Антонова.

Мартін Мажец на зустрічі розповів про діяльність театру «Барнабі», а також продемонстрував ляльки. А 30 березня на сцені Миколаївського академічного обласного театру ляльок Мартін Мажец проведе спектакль «Рицар без коня».

На зустрічі студенти мали можливість поставити питання актору, а т разом виконували вправи з ораторського мистецтва. У кінці зустрічі для гостя провели екскурсію університетом.

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …

лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …