Відбулась зустріч з польським актором лялькового театру з Гданську Мартіном Мажец

29 березня 2019 року в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч з польським актором лялькового театру з Гданську Мартіном Мажец (театр «Барнабі»).

Організаторами зустрічі виступили Олена Антонова, керівник літературно-драматургічної частини Миколаївського академічного обласного театру ляльок, та Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили.

«У 2016 році директор театру з Білорусії та нашого театру започаткували міжнародну творчу акцію «Театри світу – дітям». У рамках цієї акції до Миколаєва приїжджав театр з Білорусії з виставою, а ми були в Литві, Білорусії, Молдові. Цього року з нагоди Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, ми  вирішили на базі нашого театру зустріти різні колективи в рамках цієї творчої акції. Так, колектив театру з Гданську погодився приїхати в Миколаїв з виставою, а також познайомити студентську молодь зі своєю творчістю та поговорити про ляльковий театр і не тільки. Особливо акторів зацікавило те, що студенти Могилянки вивчають польську, адже вони проводитимуть зустріч польською», – пояснила Олена Антонова.

Мартін Мажец на зустрічі розповів про діяльність театру «Барнабі», а також продемонстрував ляльки. А 30 березня на сцені Миколаївського академічного обласного театру ляльок Мартін Мажец проведе спектакль «Рицар без коня».

На зустрічі студенти мали можливість поставити питання актору, а т разом виконували вправи з ораторського мистецтва. У кінці зустрічі для гостя провели екскурсію університетом.