Відбулась зустріч з Олександром Миколайовичем Авраменко

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, відбулася творча зустріч учителів української мови та літератури закладів освіти міста, викладачів та студентів миколаївських вузів із відомим телеведучим рубрики «Експрес-урок української мови» на каналі «1+1», дослідником і популяризатором української мови, автором численних підручників, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури, заслуженим працівником освіти України Олександром Миколайовичем Авраменком. Зустріч пройшла в Миколаївському Муніципальному колегіумі ім. В. Д. Чайки.

Атмосфера заходу була невимушеною, емоційною, змістовною, спрямованою на підвищення професійної компетентності педагогів. Говорили про те, як зробити навчання цікавим, зрозумілим і корисним для учнів, як мотивувати випускників до навчання рідної мови. На захід завітали викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова та Галина Сергіївна Косарева.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!