Відбулась зустріч з Олександром Миколайовичем Авраменко

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, відбулася творча зустріч учителів української мови та літератури закладів освіти міста, викладачів та студентів миколаївських вузів із відомим телеведучим рубрики «Експрес-урок української мови» на каналі «1+1», дослідником і популяризатором української мови, автором численних підручників, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури, заслуженим працівником освіти України Олександром Миколайовичем Авраменком. Зустріч пройшла в Миколаївському Муніципальному колегіумі ім. В. Д. Чайки.

Атмосфера заходу була невимушеною, емоційною, змістовною, спрямованою на підвищення професійної компетентності педагогів. Говорили про те, як зробити навчання цікавим, зрозумілим і корисним для учнів, як мотивувати випускників до навчання рідної мови. На захід завітали викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова та Галина Сергіївна Косарева.