Відбулась зустріч з Олександром Миколайовичем Авраменко

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, відбулася творча зустріч учителів української мови та літератури закладів освіти міста, викладачів та студентів миколаївських вузів із відомим телеведучим рубрики «Експрес-урок української мови» на каналі «1+1», дослідником і популяризатором української мови, автором численних підручників, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури, заслуженим працівником освіти України Олександром Миколайовичем Авраменком. Зустріч пройшла в Миколаївському Муніципальному колегіумі ім. В. Д. Чайки.

Атмосфера заходу була невимушеною, емоційною, змістовною, спрямованою на підвищення професійної компетентності педагогів. Говорили про те, як зробити навчання цікавим, зрозумілим і корисним для учнів, як мотивувати випускників до навчання рідної мови. На захід завітали викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова та Галина Сергіївна Косарева.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили