Відбулась зустріч з Олександром Миколайовичем Авраменко

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, відбулася творча зустріч учителів української мови та літератури закладів освіти міста, викладачів та студентів миколаївських вузів із відомим телеведучим рубрики «Експрес-урок української мови» на каналі «1+1», дослідником і популяризатором української мови, автором численних підручників, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури, заслуженим працівником освіти України Олександром Миколайовичем Авраменком. Зустріч пройшла в Миколаївському Муніципальному колегіумі ім. В. Д. Чайки.

Атмосфера заходу була невимушеною, емоційною, змістовною, спрямованою на підвищення професійної компетентності педагогів. Говорили про те, як зробити навчання цікавим, зрозумілим і корисним для учнів, як мотивувати випускників до навчання рідної мови. На захід завітали викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова та Галина Сергіївна Косарева.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …