Відбулась зустріч з другим секретарем Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі

Сьогодні, 14 березня, у великій читальній залі Могилянки відбулась лекція другого секретаря Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі.

Хошіно Юічі порівняв деякі особливості та відмінності Японії та України, а також розповів присутнім про програми стажування. Зустріч відвідали як студенти, так і викладачі університету.

Нагадаємо, що в ЧНУ  ім. Петра Могили діє кілька культурних центрів, які вивчають мову, культуру та традиції різних країн і одним із них є саме  Японський культурний центр.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.