Відбулась зустріч викладачів кафедри управління земельними ресурсами зі школярами Степовської ОТГ

1 травня 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили зустрілися зі школярами 11 класів Степовської об’єднаної територіальної громади та їх класними керівниками. Зустріч була організована зусиллями начальника віділу освіти Степовської об’єднаної територіальної громади Інною Москаленко. На заході було присутніми більше 70 осіб.

Під час зустрічі професор кафедри Сергій Чорний розповів про умови вступу до Чорноморського національного університету імені Петра Могили на спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» у 2024 році, розповів про роботу студентського самоврядування в університеті, окресли перспективи майбутнього працевлаштування після здобуття освіти за фахом.

Старший викладач Андрій Мась розказав про переваги навчання, активне студентське життя, історію та видатних випускників кафедри, ознайомив потенційних абітурієнтів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» із особливостями професії землевпорядника та геодезиста, із матеріально-технічною базою, яка необхідна під час опанування цієї професії, показав прилади та обладнання, які наявні на кафедрі управління земельними ресурсами, та які необхідні в роботі геодезистів.

Професорка Олена Лазарєва розповіла про особливості цікавого студентського життя в нашому університеті, про умови навчання, про міжнародну співпрацю, про участь стейкхолдерів у різноманітних заходах, що відбуваються на кафедрі, їх доєднання до перегляду та змісту освітніх програм,  а також про перспективи для майбутнього випускників спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Чекаємо майбутніх абітурієнтів в стінах нашого навчального закладу, адже наша держава потребує висококваліфікованих фахівців, які відбудовуватимуть і розвиватимуть її після перемоги.