Відбулась зустріч викладачів кафедри управління земельними ресурсами із школярами Бузького ліцею Сухоєланецької громади

19 квітня 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами зустрілись зі школярами Бузького ліцею Сухоєланецької громади  Миколаївської області та з їх класним керівником Інною Рябош.

Майбутнім абітурієнтам показали відеоролик про спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій», презентували освітні програми, за якими здійснюється підготовка студентів.

Викладачі кафедри звернули інформацію про порядок вступу до Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Зазначили, де після завершення навчання зможуть працевлаштуватися випускники спеціальності.

Крім того, майбутнім абітурієнтам розповіли про студентське дозвілля, можливість паралельного навчання, про переваги навчання та майбутні перспективи після здобуття фаху за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»

Під час зустрічі деякі учні задавали питання, що стосуються приладів та обладнання, якими забезпечена кафедра управління земельними ресурсами, де студенти проходять зазвичай практику, на яких підприємствах. Була акцентована увага школярів на потужній матеріально-технічній базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, наявності гуртожитків, гуртків, що діють на кафедрі, спортивних секцій у вузі.

Чекаємо абітурієнтів вже як майбутніх студентів в стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили!