Відбулась відкрита лекція від IT-компанії GlobalLogic Україна

Сьогодні, 27 листопада, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась відкрита лекція від однієї з провідних IT-компаній Миколаєва –  GlobalLogic Україна.

Компанія посідає 4-те місці серед найбільших ІТ-компаній України і  має офіси в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві.

Випускник Могилянки, Павло Стельмах, який працює в GlobalLogic програмістом вже більше трьох років, розповів студентам про компанію та показав технології, з якими працює.

«Це буде корисно для студентів, адже їм стане зрозуміло, в якому напрямку їм варто розвиватись, що зараз є актуальним на ринку праці і як взагалі можливо потрапити в компанію», – розповідає Павло Стельмах.

Лекцію відвідали студенти 2,3 та 4 курсів Факультету комп’ютерних наук.

«Зустріч організована з метою профорієнтаційної роботи з нашими студентами, аби навчаючись, вони знали, які вимоги пред’являються до спеціалістів по закінченню навчання. Також ця лекція допоможе нашим студентам зрозуміти,  які професійні компетенції потрібні для того, щоб їх взяли на роботу. Це, в свою чергу, дає мотивацію до навчання», – коментує захід декан Факультету комп’ютерних наук, Анжела Бойко.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77