Відбулась відкрита лекція від IT-компанії GlobalLogic Україна


Сьогодні, 27 листопада, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась відкрита лекція від однієї з провідних IT-компаній Миколаєва –  GlobalLogic Україна.

Компанія посідає 4-те місці серед найбільших ІТ-компаній України і  має офіси в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві.

Випускник Могилянки, Павло Стельмах, який працює в GlobalLogic програмістом вже більше трьох років, розповів студентам про компанію та показав технології, з якими працює.

«Це буде корисно для студентів, адже їм стане зрозуміло, в якому напрямку їм варто розвиватись, що зараз є актуальним на ринку праці і як взагалі можливо потрапити в компанію», – розповідає Павло Стельмах.

Лекцію відвідали студенти 2,3 та 4 курсів Факультету комп’ютерних наук.

«Зустріч організована з метою профорієнтаційної роботи з нашими студентами, аби навчаючись, вони знали, які вимоги пред’являються до спеціалістів по закінченню навчання. Також ця лекція допоможе нашим студентам зрозуміти,  які професійні компетенції потрібні для того, щоб їх взяли на роботу. Це, в свою чергу, дає мотивацію до навчання», – коментує захід декан Факультету комп’ютерних наук, Анжела Бойко.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …