Відбулась відкрита лекція від IT-компанії GlobalLogic Україна

Сьогодні, 27 листопада, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась відкрита лекція від однієї з провідних IT-компаній Миколаєва –  GlobalLogic Україна.

Компанія посідає 4-те місці серед найбільших ІТ-компаній України і  має офіси в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві.

Випускник Могилянки, Павло Стельмах, який працює в GlobalLogic програмістом вже більше трьох років, розповів студентам про компанію та показав технології, з якими працює.

«Це буде корисно для студентів, адже їм стане зрозуміло, в якому напрямку їм варто розвиватись, що зараз є актуальним на ринку праці і як взагалі можливо потрапити в компанію», – розповідає Павло Стельмах.

Лекцію відвідали студенти 2,3 та 4 курсів Факультету комп’ютерних наук.

«Зустріч організована з метою профорієнтаційної роботи з нашими студентами, аби навчаючись, вони знали, які вимоги пред’являються до спеціалістів по закінченню навчання. Також ця лекція допоможе нашим студентам зрозуміти,  які професійні компетенції потрібні для того, щоб їх взяли на роботу. Це, в свою чергу, дає мотивацію до навчання», – коментує захід декан Факультету комп’ютерних наук, Анжела Бойко.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.