Відбулась відкрита лекція «Українська національна революція (1917-1921 рр.) на Миколаївщині»


У рамках проєкту «lectorium» Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили 9 жовтня у приміщенні Філологічної бібліотеки відбулась відкрита лекція «Українська національна революція (1917-1921 рр.) на Миколаївщині».

«Вибір теми обумовлений двома факторами. По-перше, скоро 14 жовтня, відповідно події, пов’язані з військовою історією, цікаві і необхідні. По-друге, у нас продовжується цей період сторіччя української національної революції 1917-1921 років. Тому ця лекція буде логічним внеском у популяризацію даної проблеми», – зазначив завідувач та професор кафедри історії Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, доктор історичних наук Юрій Котляр.

Під час відкритої лекції «Українська національна революція (1917-1921 рр.) на Миколаївщині» було розглянуто три основні моменти: періодизацію революції на Миколаївщині (лектор запропонував власну), події пов’язані із головними етапами подій, а також діяльність селянських республік як найвищий прояв революційної ситуації на території Миколаївщини. Також слухачам запропонували переглянути короткий відеоролик присвячений національній революції.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …