Відбулась відкрита лекція «Українська національна революція (1917-1921 рр.) на Миколаївщині»


У рамках проєкту «lectorium» Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили 9 жовтня у приміщенні Філологічної бібліотеки відбулась відкрита лекція «Українська національна революція (1917-1921 рр.) на Миколаївщині».

«Вибір теми обумовлений двома факторами. По-перше, скоро 14 жовтня, відповідно події, пов’язані з військовою історією, цікаві і необхідні. По-друге, у нас продовжується цей період сторіччя української національної революції 1917-1921 років. Тому ця лекція буде логічним внеском у популяризацію даної проблеми», – зазначив завідувач та професор кафедри історії Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, доктор історичних наук Юрій Котляр.

Під час відкритої лекції «Українська національна революція (1917-1921 рр.) на Миколаївщині» було розглянуто три основні моменти: періодизацію революції на Миколаївщині (лектор запропонував власну), події пов’язані із головними етапами подій, а також діяльність селянських республік як найвищий прояв революційної ситуації на території Миколаївщини. Також слухачам запропонували переглянути короткий відеоролик присвячений національній революції.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …