Відбулась відкрита лекція розробника ігор Данила Сиротинського


21 березня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили відбулася відкрита лекція досвідченого розробника ігор Данила Сиротинського. На захід завітали студенти-комп’ютерники Могилянки.

Данило займається розробкою мобільних indie-ігор і є co-founder і lead-розробник в Dragon’s Games. Портфоліо Данила включає: hyper casual, 3d real time strategy, RPG, TBS та ігри інших жанрів. Данило працює з Unity3D з 2012 року (раніше він займався Android enterprise outsourcing).

Данило поділився досвідом участі в іспанському акселераторі. Минулого року він з командою виграли грант від уряду країни басків і потрапили до них у free2play startup-акселератор.

Цікавим для студентів було дізнатися про оптимізацію виділення пам’яті під час використання статичних масивів та динамічних колекцій об’єктів в Unity3D. Данило розкрив таємниці публікації комп’ютерних ігор та співробітництва з великими ігровими промоутерами.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …