Відбулась відкрита лекція розробника ігор Данила Сиротинського

21 березня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили відбулася відкрита лекція досвідченого розробника ігор Данила Сиротинського. На захід завітали студенти-комп’ютерники Могилянки.

Данило займається розробкою мобільних indie-ігор і є co-founder і lead-розробник в Dragon’s Games. Портфоліо Данила включає: hyper casual, 3d real time strategy, RPG, TBS та ігри інших жанрів. Данило працює з Unity3D з 2012 року (раніше він займався Android enterprise outsourcing).

Данило поділився досвідом участі в іспанському акселераторі. Минулого року він з командою виграли грант від уряду країни басків і потрапили до них у free2play startup-акселератор.

Цікавим для студентів було дізнатися про оптимізацію виділення пам’яті під час використання статичних масивів та динамічних колекцій об’єктів в Unity3D. Данило розкрив таємниці публікації комп’ютерних ігор та співробітництва з великими ігровими промоутерами.