Відбулась урочиста посвята в аспіранти здобувачів вищої освіти третього рівня «Доктор філософії»


У читальній залі наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили 4 жовтня 2021 року відбулась урочиста посвята в аспіранти здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня «Доктор філософії».

Захід відкрив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, який привітав аспірантів та дав поради щодо майбутньої діяльності:

«Використайте на повну ті можливості, які є сьогодні перед вами! Будьте активними, наполегливими і відповідальними, в першу чергу, перед самими собою! Ми зі свого боку будемо робити все для того, щоб ви стали гідними науковцями», – зазначив ректор.

Вручив посвідчення аспірантів майбутнім науковцям проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця.

Цьогоріч до аспірантури ЧНУ імені Петра Могили було зараховано 26 осіб  за 11 спеціальностями, серед яких «Медицина», «Біологія», «Комп’ютерні науки», «Економіка», «Філологія», «Фізичне виховання та спорт» й ін. За словами ректора, це вперше, коли в Миколаєві проходить навчання в аспірантурі з медицини.

Завідувач відділу аспірантури та докторантури університету Вячеслав Андрєєв розповів детальніше присутнім про організацію освітнього процесу, складання екзаменів та заліків, форму та періоди планової звітності тощо.