Відбулась урочиста посвята у студенти для першокурсників-соціологів


1 жовтня відбулась урочиста посвята у студенти для першокурсників кафедри соціології факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили. Цю дату обрано невипадково, адже саме 1 жовтня вже п’ятий рік поспіль святкують День соціолога України – свято людей, які причетні до науки про суспільство та його дослідження.

1.JPG

 

Урочисто захід відкрив декан факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Олександр Шевчук:

«Вітаю не лише з початком навчального року, а й з початком вашого професійного свята! Праця соціологів надзвичайно важлива, адже дозволяє виявити ті больові точки, які є в суспільстві й разом з тим показує, на що спрямовувати свою діяльність як уряду, так і кожному з нас».

 

Також до привітань долучились заступник завідувача кафедри соціології Вікторія Чорна та доцент кафедри соціології та куратор групи Людмила Ляпіна. Студенти дали клятву соціолога, в якій пообіцяли робити свою справу доброчесно, не робити шкоди і бути справжніми фахівцями, якими можна буде пишатися.

 

Проведення таких заходів дає можливість студентам приєднатися до колективу соціологів університету та налаштуватися на продуктивну роботу протягом наступних навчальних років.

Події та оголошення


лютого
6
Починаються курси тематичного удосконалення лікарів (на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти)

 Шановні колеги Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, на підставі Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему …

листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …