Відбулась урочиста посвята у студенти для першокурсників-соціологів

1 жовтня відбулась урочиста посвята у студенти для першокурсників кафедри соціології факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили. Цю дату обрано невипадково, адже саме 1 жовтня вже п’ятий рік поспіль святкують День соціолога України – свято людей, які причетні до науки про суспільство та його дослідження.

1.JPG

Урочисто захід відкрив декан факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Олександр Шевчук:

«Вітаю не лише з початком навчального року, а й з початком вашого професійного свята! Праця соціологів надзвичайно важлива, адже дозволяє виявити ті больові точки, які є в суспільстві й разом з тим показує, на що спрямовувати свою діяльність як уряду, так і кожному з нас».

Також до привітань долучились заступник завідувача кафедри соціології Вікторія Чорна та доцент кафедри соціології та куратор групи Людмила Ляпіна. Студенти дали клятву соціолога, в якій пообіцяли робити свою справу доброчесно, не робити шкоди і бути справжніми фахівцями, якими можна буде пишатися.

Проведення таких заходів дає можливість студентам приєднатися до колективу соціологів університету та налаштуватися на продуктивну роботу протягом наступних навчальних років.