Відбулась урочиста конвокація магістрів-2020

У актовому залі Могилянки 3 березня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів магістрам ЧНУ імені Петра Могили.

Захід вітальним словом відкрив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко:

«Ми вперше випускаємо таку велику кількість здобувачів другого рівня вищої освіти. Подія ця свідчить про те, що наш університет живе і працює, ми надаємо фахові знання, які вже завтра набудуть практичної користі. Перш за все, бажаю нашим випускникам бути порядними людьми, а також ставити перед собою високі цілі та втілювати в життя усе омріяне! У вас попереду все життя та неймовірні можливості, реалізовуйте свої бажання та ідеї! А сьогодні ми вручили вам дипломи, це – сходинка, яка дасть можливість вам рухатися далі».

Після прослуховування гімну України та гімну ЧНУ імені Петра Могили ректор особисто вручив дипломи Олегу Науменку – майстру порту України міжнародного класу, фехтувальнику на візках, багаторазовому чемпіону України, триразовому Чемпіону Світу, бронзовому призеру XV Параолімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро та Руслану Люшукову, бойовому офіцеру, лейтенанту, нагородженому орденом III ступеню за мужність, який пройшов Іловайський котел та Савур-Могилу.

Загалом цього року дипломи отримали близько 500 магістрів. Зі сцени своїх випускників привітали декани факультетів та інститутів Могилянки, а також завідувачі кафедр. Також з хореографічними та вокальними номерами виступили представники культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили.

Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації усіх планів!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).