Відбулась урочиста конвокація магістрів-2020


У актовому залі Могилянки 3 березня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів магістрам ЧНУ імені Петра Могили.

Захід вітальним словом відкрив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко:

«Ми вперше випускаємо таку велику кількість здобувачів другого рівня вищої освіти. Подія ця свідчить про те, що наш університет живе і працює, ми надаємо фахові знання, які вже завтра набудуть практичної користі. Перш за все, бажаю нашим випускникам бути порядними людьми, а також ставити перед собою високі цілі та втілювати в життя усе омріяне! У вас попереду все життя та неймовірні можливості, реалізовуйте свої бажання та ідеї! А сьогодні ми вручили вам дипломи, це – сходинка, яка дасть можливість вам рухатися далі».

Після прослуховування гімну України та гімну ЧНУ імені Петра Могили ректор особисто вручив дипломи Олегу Науменку – майстру порту України міжнародного класу, фехтувальнику на візках, багаторазовому чемпіону України, триразовому Чемпіону Світу, бронзовому призеру XV Параолімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро та Руслану Люшукову, бойовому офіцеру, лейтенанту, нагородженому орденом III ступеню за мужність, який пройшов Іловайський котел та Савур-Могилу.

Загалом цього року дипломи отримали близько 500 магістрів. Зі сцени своїх випускників привітали декани факультетів та інститутів Могилянки, а також завідувачі кафедр. Також з хореографічними та вокальними номерами виступили представники культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили.

Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації усіх планів!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут