Відбулась урочиста конвокація магістрів-2020


У актовому залі Могилянки 3 березня 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів магістрам ЧНУ імені Петра Могили.

Захід вітальним словом відкрив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко:

«Ми вперше випускаємо таку велику кількість здобувачів другого рівня вищої освіти. Подія ця свідчить про те, що наш університет живе і працює, ми надаємо фахові знання, які вже завтра набудуть практичної користі. Перш за все, бажаю нашим випускникам бути порядними людьми, а також ставити перед собою високі цілі та втілювати в життя усе омріяне! У вас попереду все життя та неймовірні можливості, реалізовуйте свої бажання та ідеї! А сьогодні ми вручили вам дипломи, це – сходинка, яка дасть можливість вам рухатися далі».

Після прослуховування гімну України та гімну ЧНУ імені Петра Могили ректор особисто вручив дипломи Олегу Науменку – майстру порту України міжнародного класу, фехтувальнику на візках, багаторазовому чемпіону України, триразовому Чемпіону Світу, бронзовому призеру XV Параолімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро та Руслану Люшукову, бойовому офіцеру, лейтенанту, нагородженому орденом III ступеню за мужність, який пройшов Іловайський котел та Савур-Могилу.

Загалом цього року дипломи отримали близько 500 магістрів. Зі сцени своїх випускників привітали декани факультетів та інститутів Могилянки, а також завідувачі кафедр. Також з хореографічними та вокальними номерами виступили представники культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили.

Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації усіх планів!

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).