Відбулась презентація семестрового навчання в Університеті Ca` Foscari (Венеція)

15 лютого у читальній залі ЧНУ імені Петра Могили відділ міжнародних зв’язків презентував семестрове навчання в Університеті Ca` Foscari, який знаходиться у Венеції.

Спочатку студенти ознайомились з коротким відео-презентацією італійського вузу англійською мовою. Після цього надали відомості про місцезнаходження університету, показали будівлю та аудиторії, а також ознайомили з історією Ca` Foscari.

Співпраця ЧНУ ім. Петра Могили та Університету Ca`Foscari розпочалась ще у 2016 році, коли був укладений договір згідно з програмою ЕРАСМУС+ напряму К107. О. А. Березовська, начальник відділу міжнародних зв’язків, розповіла про можливості договору:

«Це програма за підтримки європейського союзу ЕРАСМУС + К107. У нас є договір з університетом Ca’ Foscari в Венеції, за яким нашим студентам надається унікальна можливість за програмою академічної мобільності півроку (один семестр) навчатися у Венеції в одному з провідних вузів Італіі. Участь у програмі безкоштовна, студентам надається стипендія у розмірі 850 євро. Покриваються усі витрати на дорогу, надається місце у гуртожитку і надається доступ до усіх ресурсів, якими користуються студенти університету Ca’ Foscari».

Також під час презентації розповіли про доступні напрями підготовки ступенів бакалавра та магістра університету Ca’ Foscari та ознайомили із кафедрами вишу. На презентації виступили студенти, які були першими, хто пройшов навчання в італійському університеті. Вони поділилися  з присутніми своїм досвідом.