Відбулась презентація результатів першого року Модуля проекту Жана Моне на Всеукраїнському з’їзді екологів з міжнародною участю у Вінниці


З 25 по 27 вересня 2019 року у Вінниці проходив VII з’їзд екологів з міжнародною участю. Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили виступила співорганізатором цього заходу, який об’єднує екологів-практиків, науковців, громадських діячів України та зарубіжжя.

На пленарному засіданні з’їзду професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили Олена Мітрясова, координатор проекту Жана Моне Модуль, презентувала можливості реалізації міждисциплінарних європейських студій під час підготовки екологів та досвід реалізації першого року Модуля. Студенти-екологи кафедри екології Могилянки мають унікальну нагоду долучитись до міжнародного проекту щодо вивчення кращих європейських практик в галузі безпеки водних ресурсів, що розширює горизонти майбутньої професійної діяльності та надає можливості для подальшого працевлаштування випускників європейських студій.

У доповіді особливий акцент зроблено на унікальності програм ЄС Еразмус+ Жана Моне, які надають змогу дослідникам впроваджувати інновації у сфері освіти, сприяють творчому імпульсу щодо реалізації нових підходів до змісту та форм освітянського процесу, плекають про діалог між різними колами спеціалістів, зокрема: науковцями, державними діячами, практиками тощо. Окремою частиною доповіді стало презентування досвіду, позитивних сторін та викликів, які виникли під час першого року реалізації проекту ЄС Еразмус+ Жана Моне з безпеки водних ресурсів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …