Відбулась презентація результатів першого року Модуля проекту Жана Моне на Всеукраїнському з’їзді екологів з міжнародною участю у Вінниці

З 25 по 27 вересня 2019 року у Вінниці проходив VII з’їзд екологів з міжнародною участю. Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили виступила співорганізатором цього заходу, який об’єднує екологів-практиків, науковців, громадських діячів України та зарубіжжя.

На пленарному засіданні з’їзду професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили Олена Мітрясова, координатор проекту Жана Моне Модуль, презентувала можливості реалізації міждисциплінарних європейських студій під час підготовки екологів та досвід реалізації першого року Модуля. Студенти-екологи кафедри екології Могилянки мають унікальну нагоду долучитись до міжнародного проекту щодо вивчення кращих європейських практик в галузі безпеки водних ресурсів, що розширює горизонти майбутньої професійної діяльності та надає можливості для подальшого працевлаштування випускників європейських студій.

У доповіді особливий акцент зроблено на унікальності програм ЄС Еразмус+ Жана Моне, які надають змогу дослідникам впроваджувати інновації у сфері освіти, сприяють творчому імпульсу щодо реалізації нових підходів до змісту та форм освітянського процесу, плекають про діалог між різними колами спеціалістів, зокрема: науковцями, державними діячами, практиками тощо. Окремою частиною доповіді стало презентування досвіду, позитивних сторін та викликів, які виникли під час першого року реалізації проекту ЄС Еразмус+ Жана Моне з безпеки водних ресурсів.