Відбулась презентація результатів першого року Модуля проекту Жана Моне на Всеукраїнському з’їзді екологів з міжнародною участю у Вінниці


З 25 по 27 вересня 2019 року у Вінниці проходив VII з’їзд екологів з міжнародною участю. Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили виступила співорганізатором цього заходу, який об’єднує екологів-практиків, науковців, громадських діячів України та зарубіжжя.

На пленарному засіданні з’їзду професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили Олена Мітрясова, координатор проекту Жана Моне Модуль, презентувала можливості реалізації міждисциплінарних європейських студій під час підготовки екологів та досвід реалізації першого року Модуля. Студенти-екологи кафедри екології Могилянки мають унікальну нагоду долучитись до міжнародного проекту щодо вивчення кращих європейських практик в галузі безпеки водних ресурсів, що розширює горизонти майбутньої професійної діяльності та надає можливості для подальшого працевлаштування випускників європейських студій.

У доповіді особливий акцент зроблено на унікальності програм ЄС Еразмус+ Жана Моне, які надають змогу дослідникам впроваджувати інновації у сфері освіти, сприяють творчому імпульсу щодо реалізації нових підходів до змісту та форм освітянського процесу, плекають про діалог між різними колами спеціалістів, зокрема: науковцями, державними діячами, практиками тощо. Окремою частиною доповіді стало презентування досвіду, позитивних сторін та викликів, які виникли під час першого року реалізації проекту ЄС Еразмус+ Жана Моне з безпеки водних ресурсів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …