Відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism


25 квітня в Могилянці відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism.com. Представляв програму Максим Маєвський, директор з розвитку бізнесу компанії Plagiat.pl.

«Сьогодні будемо говорити як на загальні теми,  про академічну доброчесність, все що цього процесу стосується, так і про наш сервіс. Ми  активно працюємо в Україні уже 4-ий рік і маємо понад 70 університетів-клієнтів. Сподіваємось, що ЧНУ ім. Петра Могили стане нашим майбутнім партнером», – зазначає Максим Маєвський.

Нагадаємо, що у минулому році МОН України підписало меморандуми з двома фірмами, які займаються постачанням систем перевірки на плагіат: StrikePlagiarism та UNICHEK. Такі системи здійснюють перевірку дисертацій та  кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти.

«Зараз в ЧНУ ім. Петра Могили йде вибір, активна робота з вивченням можливостей обох систем. Наслідком цього  може стати підписання договору на перевірку кваліфікаційних робіт або дисертацій на запобігання плагіату в контексті розвитку академічної доброчесності», –  зазначає Ганна Петреченко, директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

Могилянка раніше мала змогу ознайомитись з обома системами: в січні місяці університет підписав договір про співпрацю з компанією UNICHEKна перевірку  дисертацій та статей з наукових фахових видань, а StrikePlagiarism надавав тестовий доступ на перевірку певної кількості кваліфікаційних робіт.. У травні до Могилянки має завітати представник компанії UNICHEK.

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …

лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …