Відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism


25 квітня в Могилянці відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism.com. Представляв програму Максим Маєвський, директор з розвитку бізнесу компанії Plagiat.pl.

«Сьогодні будемо говорити як на загальні теми,  про академічну доброчесність, все що цього процесу стосується, так і про наш сервіс. Ми  активно працюємо в Україні уже 4-ий рік і маємо понад 70 університетів-клієнтів. Сподіваємось, що ЧНУ ім. Петра Могили стане нашим майбутнім партнером», – зазначає Максим Маєвський.

Нагадаємо, що у минулому році МОН України підписало меморандуми з двома фірмами, які займаються постачанням систем перевірки на плагіат: StrikePlagiarism та UNICHEK. Такі системи здійснюють перевірку дисертацій та  кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти.

«Зараз в ЧНУ ім. Петра Могили йде вибір, активна робота з вивченням можливостей обох систем. Наслідком цього  може стати підписання договору на перевірку кваліфікаційних робіт або дисертацій на запобігання плагіату в контексті розвитку академічної доброчесності», –  зазначає Ганна Петреченко, директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

Могилянка раніше мала змогу ознайомитись з обома системами: в січні місяці університет підписав договір про співпрацю з компанією UNICHEKна перевірку  дисертацій та статей з наукових фахових видань, а StrikePlagiarism надавав тестовий доступ на перевірку певної кількості кваліфікаційних робіт.. У травні до Могилянки має завітати представник компанії UNICHEK.

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …