Відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism


25 квітня в Могилянці відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism.com. Представляв програму Максим Маєвський, директор з розвитку бізнесу компанії Plagiat.pl.

«Сьогодні будемо говорити як на загальні теми,  про академічну доброчесність, все що цього процесу стосується, так і про наш сервіс. Ми  активно працюємо в Україні уже 4-ий рік і маємо понад 70 університетів-клієнтів. Сподіваємось, що ЧНУ ім. Петра Могили стане нашим майбутнім партнером», – зазначає Максим Маєвський.

Нагадаємо, що у минулому році МОН України підписало меморандуми з двома фірмами, які займаються постачанням систем перевірки на плагіат: StrikePlagiarism та UNICHEK. Такі системи здійснюють перевірку дисертацій та  кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти.

«Зараз в ЧНУ ім. Петра Могили йде вибір, активна робота з вивченням можливостей обох систем. Наслідком цього  може стати підписання договору на перевірку кваліфікаційних робіт або дисертацій на запобігання плагіату в контексті розвитку академічної доброчесності», –  зазначає Ганна Петреченко, директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

Могилянка раніше мала змогу ознайомитись з обома системами: в січні місяці університет підписав договір про співпрацю з компанією UNICHEKна перевірку  дисертацій та статей з наукових фахових видань, а StrikePlagiarism надавав тестовий доступ на перевірку певної кількості кваліфікаційних робіт.. У травні до Могилянки має завітати представник компанії UNICHEK.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …