Відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism

25 квітня в Могилянці відбулась презентація антиплагіатної програми StrikePlagiarism.com. Представляв програму Максим Маєвський, директор з розвитку бізнесу компанії Plagiat.pl.

«Сьогодні будемо говорити як на загальні теми,  про академічну доброчесність, все що цього процесу стосується, так і про наш сервіс. Ми  активно працюємо в Україні уже 4-ий рік і маємо понад 70 університетів-клієнтів. Сподіваємось, що ЧНУ ім. Петра Могили стане нашим майбутнім партнером», – зазначає Максим Маєвський.

Нагадаємо, що у минулому році МОН України підписало меморандуми з двома фірмами, які займаються постачанням систем перевірки на плагіат: StrikePlagiarism та UNICHEK. Такі системи здійснюють перевірку дисертацій та  кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти.

«Зараз в ЧНУ ім. Петра Могили йде вибір, активна робота з вивченням можливостей обох систем. Наслідком цього  може стати підписання договору на перевірку кваліфікаційних робіт або дисертацій на запобігання плагіату в контексті розвитку академічної доброчесності», –  зазначає Ганна Петреченко, директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

Могилянка раніше мала змогу ознайомитись з обома системами: в січні місяці університет підписав договір про співпрацю з компанією UNICHEKна перевірку  дисертацій та статей з наукових фахових видань, а StrikePlagiarism надавав тестовий доступ на перевірку певної кількості кваліфікаційних робіт.. У травні до Могилянки має завітати представник компанії UNICHEK.