Відбулась посвята першокурсників у студенти ЧНУ ім. Петра Могили!


Традиційно, 31 серпня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась посвята у студенти першокурсників.

Захід розпочався із промови ректора Могилянки Леоніда Клименка. А також до привітань приєдналися міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич та заступник Директора Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Олексій Нижниченко.

Після заслуховування Гімну України та гімну ЧНУ ім. Петра Могили, першокурсники промовили клятву студента Могилянки, пообіцявши гідно нести ім’я «могилянців», а ректор Леонід Клименко урочисто вручив першокурсникам студентський квиток. За звичаєм відбулось традиційне покладання квітів до пам’ятника Петру Могилі. А також на майбутніх студентів чекали святкові привітання, які підготував Культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили. Після урочистостей студенти разом із деканами факультетів, кураторами та викладачами знайомились один з одним в своїх аудиторіях.

А вже сьогодні розпочинається по-справжньому новий етап у житті колишніх школярів – студентство в ЧНУ ім. Петра Могили.

Бажаємо усім студентам успіхів та натхнення!

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …