Відбулась первинна акредитаційна експертиза ОПП «Системний аналіз» зі спеціальності 124 Системний аналіз за другим рівнем вищої освіти

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.01.2018 р. № 107-л  «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти та науки України від 22.01.2019  №77-л» «Про проведення акредитаційної експертизи», експертна комісія у складі:

– голови комісії Малахова Євгенія Валерійовича –  завідувача кафедри математичного забезпечення комп’ютерних наук Одеського національного університету імені  І. І. Мечникова, доктора технічних наук, професора;

– члена комісії Лифаря Володимира Олексійовича – завідувача кафедри програмування та математики Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, доктора технічних наук, доцента в період з 05 лютого по 07 лютого 2019 року включно здійснила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Системний аналіз» зі спеціальності 124 Системний аналіз за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Експертні висновки акредитаційної експертизи з підготовки магістрів за спеціальністю 124 Системний аналiз