Відбулась організаційно-діяльнісна гра «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

25 лютого 2019 року відбулась організаційно-діяльнісна гра «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства». Захід відбувся в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра».

Організаційно-діяльнісна гра – інноваційна форма для вирішення проблемних питань у суспільстві. Особливістю гри є те, що під час вирішення теоретичної чи практичної проблеми створюються проекти її вирішення. Ситуація у грі завжди гостра, проблемна і не має готової відповіді. Процес проекту направлений на створення нових, нікому невідомих способів та моделей вирішення проблеми. Проекти надалі планують подавати як резолюції до органів влади та громадських організацій для подальшого розвитку.

У грі взяли участь студенти різних спеціальностей, які працювали в груповій формі. Перша група займалась питанням розробки способів захисту тих, кого дискримінують, визначала, які способи є більш ефективними; друга група обговорювала способи покарання та профілактики дій тих, хто вчиняв дискримінацію; третя група досліджувала питання, як працювати із суспільством, враховуючи нашу ментальність, та з масовою свідомістю, щоб люди допомагали тим, кого дискримінують.

«Сьогодні ми відмічаємо пасивність жертв дискримінації та тих, хто спостерігає за цим. Тому ми підняли питання, що робити тим, хто залишається осторонь, як вчинити та куди звертатися тим, хто став жертвою дискримінації. Спочатку студенти обговорювали всі способи протидії дискримінації, які існують на сьогодні, а потім аналізували, які з них є більш ефективними, а які не спрацьовують і наша задача зрозуміти чому. Останньою метою гри було створення учасниками гри проектів: удосконалення засобів протидії, які вже існують, чи створення нових способів, опираючись на нашу ментальність», – пояснила психолог Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили Оксана Партенадзе.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.