Відбулась організаційно-діяльнісна гра «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

25 лютого 2019 року відбулась організаційно-діяльнісна гра «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства». Захід відбувся в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра».

Організаційно-діяльнісна гра – інноваційна форма для вирішення проблемних питань у суспільстві. Особливістю гри є те, що під час вирішення теоретичної чи практичної проблеми створюються проекти її вирішення. Ситуація у грі завжди гостра, проблемна і не має готової відповіді. Процес проекту направлений на створення нових, нікому невідомих способів та моделей вирішення проблеми. Проекти надалі планують подавати як резолюції до органів влади та громадських організацій для подальшого розвитку.

У грі взяли участь студенти різних спеціальностей, які працювали в груповій формі. Перша група займалась питанням розробки способів захисту тих, кого дискримінують, визначала, які способи є більш ефективними; друга група обговорювала способи покарання та профілактики дій тих, хто вчиняв дискримінацію; третя група досліджувала питання, як працювати із суспільством, враховуючи нашу ментальність, та з масовою свідомістю, щоб люди допомагали тим, кого дискримінують.

«Сьогодні ми відмічаємо пасивність жертв дискримінації та тих, хто спостерігає за цим. Тому ми підняли питання, що робити тим, хто залишається осторонь, як вчинити та куди звертатися тим, хто став жертвою дискримінації. Спочатку студенти обговорювали всі способи протидії дискримінації, які існують на сьогодні, а потім аналізували, які з них є більш ефективними, а які не спрацьовують і наша задача зрозуміти чому. Останньою метою гри було створення учасниками гри проектів: удосконалення засобів протидії, які вже існують, чи створення нових способів, опираючись на нашу ментальність», – пояснила психолог Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили Оксана Партенадзе.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.