Відбулась онлайн-зустріч між представниками GeeksForLess та керівництвом факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили

Наприкінці січня відбулась онлайн-зустріч між представниками однієї з провідних ІТ-компаній GeeksForLess: віцепрезидентом з розвитку Віктором Онощенко, директором з кадрів Катериною Федотовою та керівництвом факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили: деканом факультету Анжелою Бойко, заступником декана факультету Євгеном Давиденко.

У ході зустрічі обговорювались питання змістовного наповнення навчальних дисциплін факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили, подальшої співпраці між компанією та факультетом, працевлаштування студентів ФКН, проведення спільної профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів Миколаєва.

Результатом годинного засідання стало планування низки сумісних заходів, покликаних на формування професійних компетенцій студентів.

Варто нагадати, що компанія GeeksForLess була заснована у 2003 році, наразі має команду понад 600 технічних спеціалістів у сферах розробки програмного забезпечення, обслуговування систем, тестування та технічної підтримки. Представництва компанії розташовуються в Україні (Миколаїв, Київ та Львів) і Польщі (Краків).

Представники миколаївського офісу компанії GeeksForLess є партнерами факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Вони беруть участь як спонсори та члени журі на таких заходах, як хакатони та конкурси стартапів, які постійно проходять в університеті.