Відбулась онлайн-лекція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Словацькій Республіці для студентів Могилянки

У приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили 7 грудня 2021 року відбулась онлайн-лекція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Словацькій Республіці Юрія Юрійовича Мушки для студентів Могилянки.

Захід розпочався з вітального слова ректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леоніда Клименка. Також на заході були присутні проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця та декан факультету політичних наук Олександр Шевчук.

На зустрічі Юрій Мушка розповів про практичну сторону дипломатії, про роботу посольства і завдання, яке воно виконує, та окреслив основні напрями зовнішньої політики України, її цілі. Також розповів про роль Словаччини в зовнішній політиці України та загалом про повсякденну роботу дипломата. Крім того, студенти мали можливість поставити питання Надзвичайному і Повноважному Послу України в Словацькій Республіці.

Головна мета заходу – поглибити знання студентів з  проблематики дво- та багатостороннього співробітництва України та Республіки Словаччини. Для студентів – це можливість дізнатися про практичний багаторічний досвід спеціаліста, який працює у сфері міжнародного співробітництва. Захід відвідали студенти різних курсів та спеціальностей, серед них: політологи, історики, міжнародники, соціологи та журналісти.

Організатором виступила в.о. завідувача кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, доцент Анастасія Олександрівна Хмель. Пані Анастасія розповіла про користь таких лекцій та з ким ще планують провести подібні зустрічі.

Нагадаємо, що нещодавно кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики організувала онлайн-лекцію від Надзвичайного та Поважного Посла України в Японії Сергія Корсунського для студентів Могилянки.