Відбулась Науково-практична студентська конференція «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі»

25 квітня в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла Науково-практична студентська конференція «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі». Конференція була присвячена розгляду доповідей студентів Інституту філології. Таких захід проводиться вже вдруге.

На заході були присутні завідувач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Галина Кузенко та старший викладач кафедри Світлана Єлісєєва, а свої роботи презентували студенти 2,3,4 курсів Інституту філології різних спеціальностей.

«Це своєрідний обмін досвідом  між студентами та викладачами, а також як наукова дискусія з певних питань. Цей захід – це апробація наукових робіт студентів (курсових чи дипломних)», – пояснила старший викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови, керівник Студентського перекладацького центру Світлана Єлісєєва.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили