Відбулась Науково-практична студентська конференція «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі»


25 квітня в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла Науково-практична студентська конференція «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі». Конференція була присвячена розгляду доповідей студентів Інституту філології. Таких захід проводиться вже вдруге.

На заході були присутні завідувач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Галина Кузенко та старший викладач кафедри Світлана Єлісєєва, а свої роботи презентували студенти 2,3,4 курсів Інституту філології різних спеціальностей.

«Це своєрідний обмін досвідом  між студентами та викладачами, а також як наукова дискусія з певних питань. Цей захід – це апробація наукових робіт студентів (курсових чи дипломних)», – пояснила старший викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови, керівник Студентського перекладацького центру Світлана Єлісєєва.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут