Відбулась Науково-практична студентська конференція «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі»

25 квітня в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла Науково-практична студентська конференція «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі». Конференція була присвячена розгляду доповідей студентів Інституту філології. Таких захід проводиться вже вдруге.

На заході були присутні завідувач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Галина Кузенко та старший викладач кафедри Світлана Єлісєєва, а свої роботи презентували студенти 2,3,4 курсів Інституту філології різних спеціальностей.

«Це своєрідний обмін досвідом  між студентами та викладачами, а також як наукова дискусія з певних питань. Цей захід – це апробація наукових робіт студентів (курсових чи дипломних)», – пояснила старший викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови, керівник Студентського перекладацького центру Світлана Єлісєєва.