Відбулась II студентська Науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспекти»

5 грудня 2018 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась II студентська Науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспекти». Організатором заходу стала кафедра соціальної роботи, управління та педагогіки.

У конференції взяли участь студенти декількох інститутів та факультетів Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного аграрного університету та державних органів влади.

Тематика конференції включала в себе найбільш актуальні й дискусійні питання і охоплювала такі напрями: соціальна робота в умовах сучасних економічних викликів в Україні та проблеми державного управління і державної служби на сучасному етапі.

Завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, доктор наук з державного управління Юліана Палагнюк урочисто відкрила засідання, привітала учасників і зазначила, що конференція стала доброю традицією університету.

У ході пленарного засідання студенти виступили з доповідями, які стосувалися сучасних інноваційних перетворень у соціальній роботі, коучингу як інноваційної методики в соціальній роботі, особливостей переходу до STEM-освіти, арт-терапії як різновиду технологій соціальної роботи з людьми з обмеженими можливостями, особливостей навчання впродовж життя та багато інших.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили