Відбулась II студентська Науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспекти»

5 грудня 2018 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась II студентська Науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспекти». Організатором заходу стала кафедра соціальної роботи, управління та педагогіки.

У конференції взяли участь студенти декількох інститутів та факультетів Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного аграрного університету та державних органів влади.

Тематика конференції включала в себе найбільш актуальні й дискусійні питання і охоплювала такі напрями: соціальна робота в умовах сучасних економічних викликів в Україні та проблеми державного управління і державної служби на сучасному етапі.

Завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, доктор наук з державного управління Юліана Палагнюк урочисто відкрила засідання, привітала учасників і зазначила, що конференція стала доброю традицією університету.

У ході пленарного засідання студенти виступили з доповідями, які стосувалися сучасних інноваційних перетворень у соціальній роботі, коучингу як інноваційної методики в соціальній роботі, особливостей переходу до STEM-освіти, арт-терапії як різновиду технологій соціальної роботи з людьми з обмеженими можливостями, особливостей навчання впродовж життя та багато інших.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!