Відбулась II студентська Науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспекти»

5 грудня 2018 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась II студентська Науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспекти». Організатором заходу стала кафедра соціальної роботи, управління та педагогіки.

У конференції взяли участь студенти декількох інститутів та факультетів Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного аграрного університету та державних органів влади.

Тематика конференції включала в себе найбільш актуальні й дискусійні питання і охоплювала такі напрями: соціальна робота в умовах сучасних економічних викликів в Україні та проблеми державного управління і державної служби на сучасному етапі.

Завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, доктор наук з державного управління Юліана Палагнюк урочисто відкрила засідання, привітала учасників і зазначила, що конференція стала доброю традицією університету.

У ході пленарного засідання студенти виступили з доповідями, які стосувалися сучасних інноваційних перетворень у соціальній роботі, коучингу як інноваційної методики в соціальній роботі, особливостей переходу до STEM-освіти, арт-терапії як різновиду технологій соціальної роботи з людьми з обмеженими можливостями, особливостей навчання впродовж життя та багато інших.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77