Відбулась фулбрайтівська настановча зустріч


7 вересня 2019 року в місті Київ відбулась настановча сесія для американських фулбрайтівських стипендіатів 2019-2020 рр. і представників університетів/організацій, що їх приймають, за підтримки Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Інтереси ЧНУ імені Петра Могили представляли: в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків Олена Березовська та завідувач кафедри англійської філології, кандидат філологічних наук Оксана Старшова.

Зокрема, представники ЧНУ ім. Петра Могили мали змогу познайомитись із Сонею Геба (Sonia Geba) – учасницею програми Fulbright English Teaching Assistant Program, яка буде викладати англійську мову на кафедрі англійської філології, а також поспілкуватись із Мелані Грехем (Melanie Graham) – учасницею Fulbright Public Policy Fellowship, яка викладала англійську мову в ЧНУ імені Петра Могили від організації Корпус Миру. Користуючись нагодою, хочемо побажати Мелані Грехем та Соні Геба успіхів у подальшій праці та науковій діяльності.

Після офіційної частини заходу для учасників настановної зустрічі був запланований круїз по Дніпру, котрий став гарною нагодою для продовження знайомства з американськими фулбрайтерами у приємній атмосфері неформального спілкування. Такий незабутній річковий вояж не тільки подарував яскраві враження, але й надав можливість поспілкуватися з американськими стипендіатами, директором і співробітниками офісу Програми імені Фулбрайта, представниками закладів вищої освіти України, та обговорити подальші шляхи співпраці.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …