Відбулась фото-виставка про водні ресурси в рамках німецько-українського проекту «DRINK ME»


У червні 2019 року пройшов перший, берлінський, етап реалізації німецько-українського проекту «DRINK ME», у рамках якого учасники, у тому числі представники ЧНУ ім. Петра Могили, відвідали Німеччину з навчально-ознайомчою подорожжю до Берліну і обмінялись досвідом зі сфери охорони водних ресурсів та управління водною інфраструктурою. Основна мета проекту «DRINK ME» – обмін досвідом у галузі сталого використання водних ресурсів та організації роботи підприємств водопостачання та організований у рамках співпраці німецької НГО IWEK e.V. Initiative für Wissensaustausch, Empowerment und Kultur та ЧНУ імені Петра Могили.

Продовженням цього проекту була фото-виставка про водні ресурси та водну інфраструктуру міста Миколаєва, яка відбувалась 27-28 липня. Виставка організована в рамках проекту «DRINK ME: молодь за сталий розвиток водних ресурсів та водної інфраструктури» і фінансується Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі.

Керівник проекту: Hanna Slobodyanyuk-Montavon

Місцевий асистент проекту: Евгений Бессонов.

Партнери: ЧНУ ім. Петра Могили, МКП «Миколаївводоканал», НУК ім. Адмірала Макарова.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …