Відбулась фото-виставка про водні ресурси в рамках німецько-українського проекту «DRINK ME»


У червні 2019 року пройшов перший, берлінський, етап реалізації німецько-українського проекту «DRINK ME», у рамках якого учасники, у тому числі представники ЧНУ ім. Петра Могили, відвідали Німеччину з навчально-ознайомчою подорожжю до Берліну і обмінялись досвідом зі сфери охорони водних ресурсів та управління водною інфраструктурою. Основна мета проекту «DRINK ME» – обмін досвідом у галузі сталого використання водних ресурсів та організації роботи підприємств водопостачання та організований у рамках співпраці німецької НГО IWEK e.V. Initiative für Wissensaustausch, Empowerment und Kultur та ЧНУ імені Петра Могили.

Продовженням цього проекту була фото-виставка про водні ресурси та водну інфраструктуру міста Миколаєва, яка відбувалась 27-28 липня. Виставка організована в рамках проекту «DRINK ME: молодь за сталий розвиток водних ресурсів та водної інфраструктури» і фінансується Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі.

Керівник проекту: Hanna Slobodyanyuk-Montavon

Місцевий асистент проекту: Евгений Бессонов.

Партнери: ЧНУ ім. Петра Могили, МКП «Миколаївводоканал», НУК ім. Адмірала Макарова.

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …