Відбулась чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»


Тема чергової сесії, що відбулась у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE, яка реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили – «Реалізація програм сталого розвитку у країнах пострадянського простору».

Тему  презентував  відповідальний виконавець проєкту, старший викладач кафедри екології, кандидат технічних наук Євген Безсонов.

Під час зустрічі було обговорено питання: ретроспективний аналіз формування природоохоронного фундаменту ЄС; місце ЄС у міжнародному екологічному праві; інституції ЄС у природоохоронній сфері; правове забезпечення концепції «сталого розвитку»; реалізація програм сталого розвитку у пострадянських країнах.

Ігор Васильківський, учасник Модуля з Вінницького національного технічного університету запропонував обговорити питання зарегульованості річки Південний Буг та можливих шляхів подолання екологічної кризи, пов’язаної з великою кількістю штучних водойм, які є об’єктами інтенсивного господарювання людини.

Під час онлайн зустрічі учасники Модуля торкнулись також питання екологічної просвіти та освіти, а саме практик вивчення питань сталого розвитку під час реалізації освітніх програм у процесі підготовки студентів різних спеціальностей.

З відеоматеріалами усім зацікавленим можна ознайомитись за посиланням

Команда Проєкту рухається далі й висловлює щиру надію на творчу і плідну співдружність усіх учасників III Раунду Міждисциплінарних європейських студій!

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …