Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»


29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи»

Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених.

Напрями роботи конференції:

  1. Інформаційні системи та їх інтелектуалізація.
  2. Системний аналіз, моделі і засоби підтримки прийняття рішень.
  3. Методи і засоби комп’ютерної інженерії.
  4. Методи і засоби програмної інженерії.
  5. Автоматизація та інтегровані комп’ютерні технології.
  6. Web-технології та web-дизайн.
  7. Інформаційні технології у навчальному процесі.

Детальніше у файлі.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …