Відбудеться саміт «Наш океан: спільне створення блакитної планети»


23-24 жовтня відбудеться саміт «Наш океан: спільне створення блакитної планети».
100 учасників з 50 країн зможуть безкоштовно відвідати саміт у Норвегії і запропонувати свої ідеї, які допоможуть суспільству і природі.

Це можливість познайомитися зі світовими політиками, дипломатами, науковцями та очільниками міжнародних організацій. Після саміту учасники стануть #SOAOceanLeaders і зможуть долучитися до глобальної мережі організацій, які представлені у 130 країнах світу!

Дедлайн подачі: 05.07.2019

Вимоги до кандидатів:

  • необхідно, щоб твоя спеціальність/діяльність були пов’язані з вирішенням Цілей сталого розвитку/тематикою проекту;
  • знання англійської мови;
  • мати ідею, яка допоможе покращити ситуацію з океанами та навколишнім середовищем;
  • хороші комунікативні навики та лідерський потенціал.

Усі деталі на сайті організаторів.

Подати заявку.

Детальніше за посиланням.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).