Відбудеться чергове засідання Економічного клубу


Великі дані, штучний інтелект, робототехніка – всі ці поняття не просто інтегрувалися в наше буденне життя,
а й зумовили появу достеменно невідомого поняття  «цифрової економіки».
Саме про ринок в період діджиталізації, про персоналізацію пропозиції в умовах відкритих даних ми поговоримо на черговому засіданні Економічного Клубу!

Ірина Пасічна і Яна Тараненко відкриють усі завіси ринку смартфонів у короткостроковій перспективі, покажуть особливості цифрового маркетингу та нарешті дадуть відповідь на питання «Чи буде популярною айфонівська “монобров”?».

Про усе це – 8 травня о 15:30 в аудиторії 10-306.
Як завжди, чекаємо на усіх охочих!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету