Відбудеться чергове засідання Економічного клубу

Великі дані, штучний інтелект, робототехніка – всі ці поняття не просто інтегрувалися в наше буденне життя,
а й зумовили появу достеменно невідомого поняття  «цифрової економіки».
Саме про ринок в період діджиталізації, про персоналізацію пропозиції в умовах відкритих даних ми поговоримо на черговому засіданні Економічного Клубу!

Ірина Пасічна і Яна Тараненко відкриють усі завіси ринку смартфонів у короткостроковій перспективі, покажуть особливості цифрового маркетингу та нарешті дадуть відповідь на питання «Чи буде популярною айфонівська “монобров”?».

Про усе це – 8 травня о 15:30 в аудиторії 10-306.
Як завжди, чекаємо на усіх охочих!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики