Видання Чорноморського національного університету імені Петра Могили отримало диплом І ступеня за номінацією «Навчальні видання»

У березні 2021 року у місті Дніпрі відбулося засідання конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання.

Під час засідання визначалися переможці у різних номінаціях, а саме тих, що стосуються кращого правничого видання.

Рішенням конкурсної комісії дипломом І ступеня за номінацією «Навчальні видання» відзначено видання Чорноморського національного університету імені Петра Могили – Актуальні проблеми медіації в юрисдикційному процесі України, автором якої є Озерський Ігор Володимирович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри цивільного  та кримінального права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили, академік Міжнародної кадрової академії,
академік Національної академії наук вищої освіти України.

фото 1.jpeg

Видання Ігоря Володимировича було визнано відповідним: вимогам МОН України; високому науковому рівню; актуальним, змістовним та обґрунтованим, відповідно до представлених у ньому положень та висновків.

фото 2.jpeg

Щиро вітаємо Ігоря Володимировича і пишаємось тим, що такі талановиті викладачі передають свій досвід студентам – наступним поколінням юридичної еліти!