Вібдулось відкриття весняного семестру проекту “Україна-Норвегія” в Миколаєві

22 лютого в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття весняного семестру проекту “Україна-Норвегія” в Миколаєві.
У рамках проекту військовослужбовці, звільнені у запас, учасники АТО та члени їхніх сімей пройдуть курс професійної перепідготовки на базі Могилянки за спеціальністю «Бізнес планування та організація малого бізнесу». Результатом проходження курсів стане створення конкурентного бізнес-плану, котрий може взяти участь у конкурсах на фінансування власного малого бізнесу від Миколаївської обласної державної адміністрації та/або Миколаївського обласного центру зайнятості населення.
.
Цього разу група складається з 33 людей, 17 з яких – учасники АТО та 9 членів сімей учасників АТО. До проекту залучаються як викладачі ЧНУ ім. Петра Могили (професори, доктори наук, успішні підприємці-практики), так і відомі українські та міжнародні (Норвегія) спікери.
.
Проект реалізовується за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.
.
Вітаємо слухачів проекту «Україна – Норвегія» та бажаємо успішного навчання!

Проект «Україна – Норвегія» в Миколаєві:https://www.facebook.com/groups/542120519296606/permalink/1201909886650996/

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.